Zina (6.x-1.12) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Password
vi: Mật khẩu

en: True
vi: Đúng

en: False
vi: Sai

en: Number of items
vi: Số mục

en: Error
vi: Lỗi

en: Music
vi: Âm nhạc

en: Artists
vi: Nghệ sĩ
