Zina (6.x-1.13) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Password
eu: Pasahitza

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Error
eu: Errorea
