Zina (6.x-1.13) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Number of items
hu: Elemek száma

en: Error
hu: Hiba

en: Music
hu: Zene

en: Type of statistic
hu: Statisztika típusa

en: No results
hu: Nincs eredmény

en: Genres
hu: Műfajok

en: Artists
hu: Előadók
