Zina (6.x-1.13) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Music
kn: ಸಂಗೀತ

en: No results
kn: ಯಾವುದೆ ಫಲಿತಾಂಶ ಇಲ್ಲ
