Zina (6.x-1.13) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: False
th: เท็จ

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Music
th: ดนตรี
