Zina (6.x-1.15) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Password
fa: گذرواژه

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Number of items
fa: تعداد موارد

en: Error
fa: خطا
