Zina (6.x-1.15) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Number of items
pl: Liczba elementów

en: Error
pl: Błąd

en: Music
pl: Muzyka

en: No results
pl: Brak wyników
