Zina (6.x-1.15) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: Error
ta: பிழை
