Zina (6.x-1.16) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Password
hr: Lozinka

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Error
hr: Greška

en: Music
hr: Glazba

en: Last.fm and/or Twitter Integration
hr: Last.fm i/ili Twitter integracija

en: Enable last.fm integration
hr: Omogući last.fm integraciju

en: Enable twitter integration
hr: Omogući twitter integraciju
