Zina (6.x-1.16) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक

en: Error
mr: तृटी
