Zina (6.x-1.16) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Password
sv: Lösenord

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Error
sv: Fel

en: No results
sv: Inget resultat
