Zina (6.x-1.19) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Password
cy: Cyfrinair

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: Error
cy: Gwall
