Zina (6.x-1.19) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Password
hi: कूटशब्द

en: True
hi: सही

en: False
hi: गलत

en: Error
hi: त्रुटि
