Zina (6.x-1.20) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Password
el: Συνθηματικό

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Error
el: Σφάλμα
