Zina (6.x-1.20) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Password
fr: Mot de passe

en: True
fr: Vrai

en: False
fr: Faux

en: Number of items
fr: Nombre d'éléments

en: Error
fr: Erreur

en: Type of statistic
fr: Type de statistique

en: No results
fr: Aucun résultat
