Zina (6.x-1.20) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Password
gl: Contrasinal

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Error
gl: Erro
