Zina (6.x-1.21) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Password
ja: パスワード

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: Number of items
ja: 項目数

en: Error
ja: エラー

en: Music
ja: ミュージック
