Zina (6.x-1.21) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Password
pt: Senha

en: True
pt: Verdadeiro

en: False
pt: Falso

en: Number of items
pt: Número de itens

en: Error
pt: Erro

en: Music
pt: Música

en: No results
pt: Nenhum resultado
