Zina (6.x-1.21) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Password
ru: Пароль

en: True
ru: Истина

en: False
ru: Ложь

en: Number of items
ru: Количество пунктов

en: Error
ru: Ошибка

en: Music
ru: Музыка

en: Show images
ru: Показать изображения

en: No results
ru: Нет результатов
