Zina (6.x-1.21) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Password
tr: Parola

en: True
tr: Doğru

en: False
tr: Yanlış

en: Number of items
tr: Öğe sayısı

en: Error
tr: Hata
