Zina (6.x-1.21) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Username
ur: اسم صارف

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: True
ur: صحیح

en: False
ur: غلط

en: Error
ur: خرابی
