Zina (6.x-1.22) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: No results
bo: མཇུག་འབྲས་མེད
