Zina (6.x-1.22) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Number of items
cs: Počet položek

en: Error
cs: Chyba

en: No results
cs: Žádné výsledky
