Zina (6.x-1.22) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Password
es: Contraseña

en: True
es: Verdad

en: False
es: Falso

en: Number of items
es: Cantidad

en: Music
es: Música

en: No results
es: No hay resultados
