Zina (6.x-1.22) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Password
fi: Salasana

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Number of items
fi: Kohteiden määrä

en: Error
fi: Virhe

en: No results
fi: Ei tuloksia
