Zina (6.x-1.22) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ

en: Error
hy: Սխալ
