Zina (6.x-1.24) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Number of items
nl: Aantal items

en: Music
nl: Muziek

en: No results
nl: Geen resultaten
