Zina (6.x-1.13) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Number of items
he: מספר פריטים

en: Error
he: שגיאה
