Zubrick (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: content
ar: المحتوى

en: right sidebar
ar: الشريط الجانبي الأيمن

en: footer
ar: تذييل

en: header
ar: ترويسة
