Zubrick (6.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Home
cs: Domů

en: content
cs: obsah

en: right sidebar
cs: pravý boční panel

en: footer
cs: patička

en: header
cs: hlavička

en: Simple super nice scheme.
cs: Jednoduché velmi pěkné schéma.
