Zubrick (6.x-1.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: content
dz: ནང་དོན།

en: right sidebar
dz: གཡས་ ཟུར་ཁའི་ཕྲ་རིང་།

en: footer
dz: མཇུག་ཡིག

en: header
dz: མགོ་ཡིག
