Zubrick (6.x-1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Home
es: Inicio

en: content
es: contenido

en: right sidebar
es: lateral derecho

en: footer
es: pie de página

en: header
es: encabezado

en: Simple super nice scheme.
es: Un esquema muy simple chulo.
