Zubrick (6.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Home
eu: Azala

en: content
eu: edukia

en: right sidebar
eu: eskuin albo-barra

en: footer
eu: Orri-oina

en: header
eu: goiburua
