Zubrick (6.x-1.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: content
hi: अंतर्वस्तु

en: right sidebar
hi: दाहिनी ओर का साइडबार

en: footer
hi: पादलेख

en: header
hi: शीर्षलेख

en: Zubrick
hi: ज्ञुबरिक

en: Simple super nice scheme.
hi: सरल अति अच्छी योजना.
