Zubrick (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: content
hu: tartalom

en: right sidebar
hu: jobb oldalsáv

en: footer
hu: lábléc

en: header
hu: fejléc
