Zubrick (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Home
pt: Início

en: content
pt: conteúdos

en: right sidebar
pt: barra lateral direita

en: footer
pt: rodapé

en: header
pt: cabeçalho
