Zubrick (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Home
sk: Domov

en: content
sk: obsah

en: right sidebar
sk: pravý bočný panel

en: footer
sk: pätička

en: header
sk: hlavička
