Zubrick (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Home
sv: Hem

en: content
sv: innehåll

en: right sidebar
sv: höger sidospalt

en: footer
sv: sidfot

en: header
sv: sidhuvud
