Zubrick (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Home
uk: Головна

en: content
uk: матеріал

en: right sidebar
uk: права бічна панель

en: footer
uk: нижній колонтитул

en: header
uk: верхній колонтитул
