Zubrick (6.x-1.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Home
de: Startseite

en: content
de: Inhalt

en: right sidebar
de: rechte Seitenleiste

en: footer
de: Fußzeile

en: header
de: Kopfzeile
