Alina (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: up
hu: fel

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: New comment
hu: Új hozzászólás

en: Last post
hu: Utolsó bejegyzés

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Up
hu: Fel

en: Forum
hu: Fórum

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Topics
hu: Fórumtémák

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Go to previous forum topic
hu: Ugrás az előző fórumtémára

en: Go to next forum topic
hu: Ugrás a következő fórumtémára

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Second sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Highlight
hu: Kiemelt

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü
