Alina (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Comments
it: Commenti

en: Go to previous page
it: Vai alla pagina precedente

en: Go to parent page
it: Vai alla pagina padre

en: Go to next page
it: Vai alla pagina successiva

en: Help
it: Aiuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Up
it: Su

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: You are here
it: Tu sei qui

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie

en: Second sidebar
it: Seconda barra laterale

en: Main menu
it: Menu principale

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Secondary menu
it: Menu secondario
