Alina (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to parent page
tr: Üst sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Help
tr: Yardım

en: New comment
tr: Yeni yorum

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Up
tr: Yukarı

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: You are here
tr: Buradasınız

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Second sidebar
tr: İkinci kenar çubuğu

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Highlight
tr: Vurgulu

en: Secondary menu
tr: İkincil menü
