Elimai (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Help
fa: راهنما

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Read More
fa: ادامه...

en: You are here
fa: شما اینجا هستید

en: Theme by
fa: طراحی پوسته توسط

en: Highlighted
fa: موارد برجسته
