Elimai (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Sidebar
ru: Боковая панель

en: Slide
ru: Слайд

en: You are here
ru: Вы здесь

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Libraries
ru: Библиотеки

en: Theme by
ru: Тема оформления

en: Highlighted
ru: Подсвеченные
