Elimai (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: المساعدة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: You are here
ar: أنت هنا

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: Highlighted
ar: مبرز
