Elimai (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Sidebar
it: Barra laterale

en: You are here
it: Tu sei qui

en: Image File
it: File immagine

en: Libraries
it: Librerie

en: Highlighted
it: Evidenziato
