Guiders-JS (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Next
ne: अर्को

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: List
ne: सूचि

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Help
ne: सहयोग

en: Path
ne: मार्ग

en: Width
ne: चौडाई
