Guiders-JS (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Next
ar: التالي

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Delete
ar: حذف

en: List
ar: لائحة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Help
ar: المساعدة

en: Path
ar: المسار

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Event
ar: الحدث

en: Text
ar: نص

en: Width
ar: العرض

en: Position
ar: الوضع

en: Close
ar: إغلاق

en: Buttons
ar: الأزرار

en: Overlay
ar: الطبقة

en: Attach to
ar: إرفاق إلى

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Your configuration has been saved.
ar: تم حفظ إعداداتك.
