Guiders-JS (7.x-1.4) - en to de translation catalogue (27 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Next
de: Weiter

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Delete
de: Löschen

en: List
de: Liste

en: Actions
de: Aktionen

en: Enable
de: Aktivieren

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Weight
de: Gewichtung

en: Help
de: Hilfe

en: Path
de: Pfad

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Event
de: Ereignis

en: Event type
de: Ereignistyp

en: Width
de: Breite

en: Class
de: Klasse

en: Close
de: Schließen

en: Delay
de: Verzögerung

en: Attach to
de: Anhängen an

en: Machine name
de: Systemname

en: other
de: andere

en: Button text
de: Button-Text

en: Add button
de: Button hinzufügen

en: Your configuration has been saved.
de: Die Konfiguration wurde gespeichert.

en: Auto start
de: Automatischer Start
